www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A se citi cu atentie!

In jos

A se citi cu atentie! Empty A se citi cu atentie!

Mesaj  Admin Sam Oct 13, 2012 10:41 pm

In zilele de 12 si 13.10.2012 din cauza unor probleme legate de serverul care gazduieste forumul traforaj.ro, acest forum nu a putut fi accesat. In cazul in care forumul traforaj.ro nu poate fi accesat mai multe zile la rand, va rog sa accesati pagina de start [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link] pentru a primi informatii despre problema si cum poate fi accesat din nou forumul. Precizez ca problema de accesare a forumului din ultimele 2 zile s-a datorat exclusiv serverului care ne gazduieste, acest server are mai multe forumuri si toate au intampinat aceasta problema din cauza unor lucrari de mentenanta neanuntate.
Am tinut sa fac acesta precizare pentru ca mi-am dat seama cat de vulnerabil sunt in fata unei astfel de probleme si cum munca de a aduna toti pasionatii din tara si nu numai, pe acest forum poate fi distrusa din cauza unei probleme care nu-mi apartine.
Inca o data, daca asemenea problema se va repeta si forumul nu va mai putea fi accesat mai multe zile la rand accesati pagina [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link] pentru a afla mai multe informatii.
Tina Florin
[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 509
Puncte : 815
Data de inscriere : 16/09/2009
Varsta : 55
Localizare : Bocsa - jud. Caras-Severin

http://www.traforaj.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum