www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna seara si bine v-am gasit!

2 participanți

In jos

Buna seara si bine v-am gasit! Empty Buna seara si bine v-am gasit!

Mesaj  Mihaela Dum Ian 06, 2013 10:39 am


Ma bucur foarte mult ca v-am gasit, ca existati si sper sa-mi fiti alaturi si sa ma ajutati si pe mine.
Am mare nevoie de ajutorul dumneavoastra.Doresc sa cumpar o trusa traforaj,pentru o persoana adulta cu probleme psihice care are aceasta pasiune.Am cautat pe net si am gasit diferite truse, nu stiu ce este important sa contina o trusa...de fapt nu prea stiu nimic.De asemenea nu stiu ce tip de placaj sa cumpar si de unde, care este cel mai fin sau care se lucreaza cel mai usor.

Poate ma ajutati sa-mi faceti o lista cu ce sa cumpar si de unde pentru inceput.
O seara placuta va doresc!

Mihaela

Mesaje : 2
Puncte : 4
Data de inscriere : 06/01/2013
Localizare : Oradea

Sus In jos

Buna seara si bine v-am gasit! Empty Re: Buna seara si bine v-am gasit!

Mesaj  bulgaru Lun Ian 07, 2013 12:45 am

Bine ai venit! Pentru ceea ce ai nevoie tu,e de ajuns o trusa simpla de traforaj care sa contina:fierastraul de taforaj,masuta detraforaj cu clema de prindere,un dispozitiv de gaurit.Majoritatea truselor contin toate aceste lucruri.O poti cumpara pe cea mai ieftina.Placajul il poti gasi la librarii (3,5RON coala,avand marimea aprox.A4),sau la atelierele de mobila ca resturi de la procesul de productie,sau la magazinele care au la vanzare PAL,PFL,cherestea la foi mari de cca.4-5 mp.Sper ca am reusit sa-ti dau un sfat cat de cat folositor.

bulgaru

Mesaje : 113
Puncte : 159
Data de inscriere : 17/01/2012
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna seara si bine v-am gasit! Empty Re: Buna seara si bine v-am gasit!

Mesaj  Mihaela Lun Ian 07, 2013 3:33 am

bulgaru a scris:Bine ai venit! Pentru ceea ce ai nevoie tu,e de ajuns o trusa simpla de traforaj care sa contina:fierastraul de taforaj,masuta detraforaj cu clema de prindere,un dispozitiv de gaurit.Majoritatea truselor contin toate aceste lucruri.O poti cumpara pe cea mai ieftina.Placajul il poti gasi la librarii (3,5RON coala,avand marimea aprox.A4),sau la atelierele de mobila ca resturi de la procesul de productie,sau la magazinele care au la vanzare PAL,PFL,cherestea la foi mari de cca.4-5 mp.Sper ca am reusit sa-ti dau un sfat cat de cat folositor.
Multumesc frumos! Pentru inceput sunt multumita, sigur voi reveni cu alte 100 intrebari! Smile

Mihaela

Mesaje : 2
Puncte : 4
Data de inscriere : 06/01/2013
Localizare : Oradea

Sus In jos

Buna seara si bine v-am gasit! Empty Re: Buna seara si bine v-am gasit!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum