www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salutare tuturor si bine v-am gasit!

3 participanți

In jos

Salutare tuturor si bine v-am gasit! Empty Salutare tuturor si bine v-am gasit!

Mesaj  Superfish Lun Feb 11, 2013 2:42 pm

Salutare tuturor si bine v-am gasit!

Numele meu este Catalin, am 25 de ani, sunt din Bucuresti si de ceva vreme imi tot statea pe cap ideea de a ma reapuca de una din activitatile care mi-au placut tare mult atunci cand eram copil...traforajul. Asa ca dupa o perioada in care am cautat sa vad ce gasesc pe net despre acest domeniu, mi-am luat inima in dinti si am facut primul pas spre punerea in practica a acestei idei. Asadar, va anunt ca sunt proaspatul posesor al unei truse de traforaj Smile . Trebuie sa va marturisesc ca am citit cu destula atentie ce s-a discutat pe acest forum legat de diferite aspecte legate de aceasta pasiune, si sunt bucuros sa intalnesc aici adevarati profesionisti ai traforajului de la care ai cu adevarat ce invata. Am ales sa fac pentru inceput un puzzle dintr-o inima, mai mult pentru a ma obisnui din nou cu taieturile si pentru a "dresa" din nou ferastraul. Nu stiu cat de bine mi-a iesit, mai am foarte multe de invatat si sper sa gasesc in oamenii de aici un sprijin atunci cand am nevoie de un sfat, critica etc. Va multumesc inca o data pentru primirea in aceasta comunitate si sper sa revin in curand cu ceva lucrari mai "aratoase"!
Mai jos am pus o poza cu inima Rolling Eyes

page=done&l=img201/5523/20130211150547jpg.jpgSalutare tuturor si bine v-am gasit! 20130211150547jpg
Superfish
Superfish

Mesaje : 1
Puncte : 3
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Salutare tuturor si bine v-am gasit! Empty Re: Salutare tuturor si bine v-am gasit!

Mesaj  UnOm Mar Feb 12, 2013 8:39 am

Bun Veniittt !!! hehe
UnOm
UnOm

Mesaje : 161
Puncte : 199
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Salutare tuturor si bine v-am gasit! Empty Re: Salutare tuturor si bine v-am gasit!

Mesaj  bame Joi Feb 14, 2013 11:19 pm

Bun venit si multe lucrari.
Link-ul este corect? Pentru ca eu nu pot vizualiza imaginea.
bame
bame

Mesaje : 410
Puncte : 579
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 68
Localizare : ploiesti

Sus In jos

Salutare tuturor si bine v-am gasit! Empty Re: Salutare tuturor si bine v-am gasit!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum