www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Banc de lucru

3 participanți

In jos

Banc de lucru Empty Banc de lucru

Mesaj  daniel2000 Dum Mar 24, 2013 12:26 pm

Am facut acest topic pentru a vedea daca este cineva care are de vanzare un astfel de banc sau are el unul al lui.
Banc de lucru V5es21
Eu tot cand vreau sa traforez mereu trebuie sa imi duc lucrurile care le am pintre o gramada de lazi pe un raft inghesuite si tot mereu trebuie sa le strang si de asta as vrea sa imi fac unj banc de lucru ca acesta cu rafturi sa saltare unde sa imi pun toate lucrurile.dati-mi o idee cam cum sa il fac sau sa pun pe cineva ca eu nu ma pre pricep.ati inteles voi ideea nu?
daniel2000
daniel2000

Mesaje : 127
Puncte : 185
Data de inscriere : 04/05/2012
Localizare : Vatra Dornei-Suceava

Sus In jos

Banc de lucru Empty Re: Banc de lucru

Mesaj  iuly07 Dum Mar 31, 2013 2:01 pm

Nu vad bine. Dar cred ca bancul pe care l-ai expus este de la UNIOR,si costa foarte mult.Am eu la munca ceva genul ala. Acasa .....doar deca te dau banii afara din casa ,ca sa cumperi asa ceva. Poti sa-ti faci singur si te costa mult mai putin.
iuly07
iuly07

Mesaje : 249
Puncte : 311
Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 53
Localizare : Campina Prahova

Sus In jos

Banc de lucru Empty Re: Banc de lucru

Mesaj  daniel2000 Lun Apr 01, 2013 1:59 am

Da,o sa incerc sa fac eu unul cu tata.
daniel2000
daniel2000

Mesaje : 127
Puncte : 185
Data de inscriere : 04/05/2012
Localizare : Vatra Dornei-Suceava

Sus In jos

Banc de lucru Empty Re: Banc de lucru

Mesaj  Diever Vin Mai 03, 2013 11:04 am

Eu as vrea sa imi fac sau cumpar un banc de lucru clasic de tamplarie, din cel cu 2-3 menghine de lemn prinse pe laturi. In ultima vreme am iesit un pic din aria stricta a traforajului. Numai ca unul bun e cateva sute bune (de valuta) iar pentru unul facut manual materialele tot costa, iar accesoriile... nu vreti sa stit cat costa un ansamblu surub-piulita din lemn facute cum trebuie.
Pentru traforaj,, mai ales manual, un colt de masa si 2-3 sertare sunt suficiente pentru inceput.
Diever
Diever

Mesaje : 397
Puncte : 446
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 53
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Banc de lucru Empty Re: Banc de lucru

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum