www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

site pentru copii

2 participanți

In jos

site pentru copii Empty site pentru copii

Mesaj  cisors Mar Feb 25, 2014 3:55 am

Detin un site pentru copii pana in 10 ani si parinti cu digferite jocuri de memorie, si nu numai, cu tot felul de exercitii din materiile pe care le fac la scoala, am diferite activitati si tutoriale pentru a le dezvolta imaginatia si am si sectiunea de traforaj pentru baietei dar si pentru fetitele care au indemanare si dorinta sa aiba un hobby mai mult dedicat baieteilor. As dori sa ma extind pe oplatforma mai mare si mai serioasa, mai de incredere, ma refer la o firma cu servere de vanzare care sa ma protejeze de diferite probleme cu site-ul. Merge destul de bine, insa nu prea cunosc niste firme sau pe cineva care se ocupa de partea aceasta, si de aceea as dori sa va rog sa imi sugerati, cei care cunoasteti domeniul sau aveti experienta cu site-urile, host-ul, design, promovare si nu numai..

cisors

Mesaje : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 17/01/2014

Sus In jos

site pentru copii Empty Re: site pentru copii

Mesaj  Admin Mier Feb 26, 2014 7:34 am

Nu cunosc, nu pot sa va indrum.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 509
Puncte : 815
Data de inscriere : 16/09/2009
Varsta : 55
Localizare : Bocsa - jud. Caras-Severin

http://www.traforaj.ro

Sus In jos

site pentru copii Empty Re: site pentru copii

Mesaj  cisors Joi Mar 13, 2014 1:33 am

Am gasit niste informatii si date despre ce aveam nevoie si sper sa nu fi facut o alegere gresita...vom vedea. Totusi, deocamndata sunt multumit si recomand Claus Web.ro. Daca mai are cineva nevoie de un host ok ii recomand, sper sa nu fie o problema.

cisors

Mesaje : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 17/01/2014

Sus In jos

site pentru copii Empty Re: site pentru copii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum