www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

In jos

Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor? Empty Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj  cisors Mar Iul 01, 2014 4:51 am

De mai mult timp aveam in minte visul care se tot repeta o perioada, sunt aruncat peste un gard de cineva dar nu pot sa vad cine, si cad in gol. Se spune ca nu exista coincidente. Ce putem spune despre vise si semnificatiile lor? Sunt pe bune sau au legatura cu viata noastra reala? Exista explicatii cu privire la visele din timpul noptii si de ce visam ceva anume? Sunt curios de parerile voastre.

cisors

Mesaje : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 17/01/2014

Sus In jos

Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor? Empty Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj  cisors Mier Iul 02, 2014 3:27 am

Daca mai ajuta si pe altii, eu am citit din curiozitate de pe dreamgeek.ro si mi-a plaxcut ca prezinta amplu niste posibile smenificatii si interpretari, plus ca cel putin ai niste prespetive despre vis. Euu zivc sa mai incerce si altii, nu treabuie neaparat sa crezi in semnificatie dar merita citesti din curiozitate.

cisors

Mesaje : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 17/01/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum