www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mesaj important

2 participanți

In jos

Mesaj important Empty Mesaj important

Mesaj  adrian Mar Sept 22, 2009 1:30 am

Vreau sa-i multumesc, lui Florin, pentru ca a creat acest site,care este foate binevenit si ne ofera posibilitatea unui dialog pe o tema foarte frumoasa.Doresc sa-i incurajez pe cei care citesc, mesajele noastre si cred ca au ceva in comun cu traforajul,sa nu ramana doar simpli cititori .Doar conectarea la forum si ''postarile'' cat mai dese si pertinente vor face acest forum ,activ si interesant.
De ceva vreme sant atent la ce se petrece prin strainatate[SUA,Canada,Franta....] in ceea ce priveste traforajul si observ ca este la loc de cinste ca orice arta.Ar fi grozav sa dezvoltam si noi acest,frumos hobby.
Astept cu nerabdare ''postarile'' voastre.
adrian
adrian

Mesaje : 634
Puncte : 871
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

Mesaj important Empty Re: Mesaj important

Mesaj  Admin Mar Sept 22, 2009 8:32 am

Adrian, ai mare dreptate in ceea ce ai scris. Gandesti foarte corect; as vrea ca cei ce viziteaza acest forum sa inteleaga ca suntem la inceput si tot ceea ce facem noi aici este pentru a reinvia acest hobby la noi in tara. Acest forum poate deveni o reala sursa de informatii pentru cei ce doresc sa inceapa acest hobby sau pentru cei ce vor sa faca schimb de idei; practic aici se poate intreba orice si oricine isi poate da cu parerea. Concluzia este una singura: nu ezitati sa intrebati, deschideti subiecte de discutie, dati-va cu parerea la subiectele postate. Nu va costa nimic si nu aveti decat de castigat. Succes!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 509
Puncte : 815
Data de inscriere : 16/09/2009
Varsta : 55
Localizare : Bocsa - jud. Caras-Severin

http://www.traforaj.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum