www.traforaj.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric

4 participanți

In jos

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric Empty indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric

Mesaj  narcothic Dum Mai 18, 2014 12:33 am

va rog sa ma ajutati cu sfaturi pentru achizitionarea unui traforaj electric ieftin si bun
narcothic
narcothic

Mesaje : 1
Puncte : 3
Data de inscriere : 17/05/2014

Sus In jos

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric Empty ...

Mesaj  dvo666 Vin Mai 23, 2014 11:04 am

... nu exista asa ceva Smile eu am aflat asta dupa ce mi-am luat... ieftin si bun
dvo666
dvo666

Mesaje : 12
Puncte : 12
Data de inscriere : 14/03/2014
Varsta : 52
Localizare : Targu Jiu

Sus In jos

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric Empty Re: indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric

Mesaj  bame Mar Iun 10, 2014 9:49 pm

Iti pot recomanda
http://www.price.ro/preturi_einhell_bt-ss_405_e_253295.htm

eu folosesc de mai bine de 3 ani asa ceva si e ok!
bame
bame

Mesaje : 410
Puncte : 579
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 68
Localizare : ploiesti

Sus In jos

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric Empty Re: indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric

Mesaj  dvo666 Mar Iun 10, 2014 11:54 pm

Sunt bune dar daca esti nevoit sa tai mult interioare tre' sa ai rabdarea chinezului batran. Nu dispun de tensionare rapida si asta le face foarte greu de utilizat. Recomandarea mea: cauta unul SH ca e mai ieftin dar verifica sa nu aiba uzata tija intinzatoare dun partea de dinapoi
dvo666
dvo666

Mesaje : 12
Puncte : 12
Data de inscriere : 14/03/2014
Varsta : 52
Localizare : Targu Jiu

Sus In jos

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric Empty Re: indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric

Mesaj  emil.e Dum Iul 13, 2014 7:30 am

Am de vanzare un traforaj Rexon 406 mm SS16A  adus recent din Germania. Este in stare foarte buna . pt mai multe detali mp.
Pretul este de 229 lei fara transport

emil.e

Mesaje : 3
Puncte : 5
Data de inscriere : 13/07/2014

Sus In jos

indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric Empty Re: indrumare ,sfat in achizitionarea unui traforaj electric

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum